O nás

VIAVIS a.s. je nezávislá expertní poradenská společnost v oblasti informační, kybernetické a fyzické bezpečnosti. Na trhu působíme od roku 2000 a naše služby využívají stovky klientů, ať to jsou soukromé společnosti, subjekty veřejné správy České republiky, ale i klienti ze Slovenska, Rakouska a Polska.

Kreativně a efektivně řešíme potřeby a problémy zákazníků, na jejíž řešení neexistují prefabrikovaná produktová řešení. Vztahy, které se svými klienty navazujeme, jsou trvalé a dlouhodobé. Díky stabilnímu týmu můžeme svým klientům zaručit nejvyšší míru profesionality a diskrétnosti a multioborového přístupu k jejich potřebám.

Náš tým je tvořen experty z oboru informační a kybernetické bezpečnosti, ICT, fyzické bezpečnosti, soudními znalci a držiteli mnoha renomovaných certifikátů. V rámci našich projektů se zabýváme i aplikovaným výzkumem a jsme držiteli patentových a průmyslových vzorů v USA i v ČR.

Aktivně se podílíme na vzdělávání dalších generací bezpečnostních expertů, naši konzultanti vyučují předměty se zaměřením na kybernetickou bezpečnost na Slezské univerzitě v Opavě a Vysoké škole CEVRO Institut v Praze. V oblasti výzkumu a vývoje spolupracujeme s Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně.

Jsme aktivním členem Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu České republiky, ISACA, ASIS International, Hospodářské komory ČR a Moravskoslezského inovačního centra a.s. (MSiC).

Kreativita a flexibilita

Pro každého z našich klientů hledáme vždy to nejlepší řešení i když cesta nemusí být standardní a jednoduchá, proto všechny problémy řešíme flexibilně a kreativně na míru klientům.

Etika a diskrétnost

Plně chápeme, že v oblasti bezpečnosti často dochází ke konfliktu zájmů. Důsledně dbáme na to, abychom dodržovali zásady etiky a diskrétnosti ke spokojenosti klientů.

Profesionalita a odbornost

Náš tým tvoří experti z různých oborů, kteří se navzájem doplňují a společně vytváří široké a komplexní portfolio služeb.

Řekli o nás