Náš tým

Vedení společnosti

Vladimír Lazecký

Generální ředitel

Jsem spoluzakladatelem naší společnosti a jsem jejím ředitelem. Bezpečností se zabývám přes 25 let a kromě samotného řízení firmy rád pracuji s našimi klienty, a to zejména při školeních a vzdělávacích akcích. Aktivně se podílím na aplikovaném výzkumu a přednáším na konferencích.

Martin Dušek

Projektový ředitel

Jsem spoluzakladatelem naší společnosti. Mám na starosti oblast řízení realizací projektů. Odborně se specializuji na informační bezpečnost a jsem autorem metodik řízení rizik. Jsem soudním znalcem v oblasti informačních systémů, datových sítí a informační bezpečnosti.

Vojtěch Lazecký

Obchodní ředitel

Pečuji o všechny naše klienty. Baví mě komunikace a řešení situací s lidmi, kteří se našimi klienty mohou stát. K mé práci nedílně patří cestování, takže mám možnost poznávat nová krásná místa. V oblasti bezpečnosti se profesně angažuji od roku 2016.

Jana Křesťanová

Personální a finanční ředitelka

V naší společnosti mám na starosti finanční řízení, účetnictví, zpracování mezd a personalistiku. Oblasti účetnictví a mezd se věnuji již více než 20 let.

Kreativita a flexibilita

Pro každého z našich klientů hledáme vždy to nejlepší řešení i když cesta nemusí být standardní a jednoduchá, proto všechny problémy řešíme flexibilně a kreativně na míru klientům.

Etika a diskrétnost

Plně chápeme, že v oblasti bezpečnosti často dochází ke konfliktu zájmů. Důsledně dbáme na to, abychom dodržovali zásady etiky a diskrétnosti ke spokojenosti klientů.

Profesionalita a odbornost

Náš tým tvoří experti z různých oborů, kteří se navzájem doplňují a společně vytváří široké a komplexní portfolio služeb.

Náš tým

Jiří Bartoš

konzultant, etický hacker, lektor

Jsem odborný senior konzultant v oblasti bezpečnost informací, Specialista na penetrační testy – etický hacker.  Soudní znalec v oboru KYBERNETIKA, odvětví Výpočetní technika, specializace bezpečnost informací, informačních systémů, informačních technologií a datových sítí, informační systémy, informační technologie a datové sítě, kryptoměny, kryptografie, automatizované systémy řízení.

Hana Vitásková

konzultantka, lektorka

Působím jako expertní konzultantka a lektorka se specializací na sociální engineering, osobní bezpečnost a analýzu sociálních vazeb, sociálních vztahů a na psychologii chování. V této oblasti mám know how získané dlouholetou praxí. Mimo oblast sociálního inženýrství se specializuji i na problematiku GDPR, vykonávám funkci pověřence GDPR u několika desítek školských zařízení v ČR.

Jan Bonczek

konzultant, etický hacker, lektor

Jsem senior konzultant pro oblast informační bezpečnosti. Jako etický hacker se zaměřuji na provádění penetračních testů, bezpečnost architektury infrastruktury informačních systémů. Má lektorská činnost cílí na oblast kybernetické bezpečnosti a osobní ochrany v kyber prostoru.

Vladimír Nesvadba

konzultant, lektor

Při konzultacích a lektorské činnosti se zaměřuji na oblast bezpečnosti informací se specializací na fyzickou (ale také osobní) bezpečnost, ochranu informací a podnikovou kriminalitu.  Mám bohaté zkušenosti s výběrem a prověřováním bezpečnostní způsobilosti uchazečů o zaměstnání. Jsem jmenovaným pověřencem pro ochranu osobních údajů u několika organizací z oblasti veřejné správy.

Tereza Kadulová

konzultantka

Jsem konzultantka se zaměřením na oblast informační bezpečnost a ochrana osobních údajů. Poskytuji podporu klientům k SW RANIT.

Jacek Makowski

projektový manažer, konzultant

Poskytuji podporu při řízení a realizaci projektů a podporu pro oblast bezpečnost informací. V rámci své dlouholeté praxe jsem aktivně prošel cestou obchodu, nákupu a projektového managementu. Problematice kybernetické bezpečnosti se věnuji od roku 2017.

Milena Frydrychová

Projektová manažerka

Kolegům poskytuji nejen podporu při řízení a realizaci projektů ale také marketingovou a obchodní podporu. Do mých kompetencí také spadá správa akreditovaných vzdělávacích programů MVČR, MŠMT, MPaSV.

Ivana Korčeková

vedoucí kanceláře generálního ředitele

Zajišťuji vedení a provoz kanceláře VIAVIS a.s., řeším time management celého konzultačního týmu naší společnosti. Organizuji a podílím se na přípravě nabídek k veřejným zakázkám. Baví mě zejména oblast marketingu a v mých pracovních povinnostech je také péče o náš firemní web a EDU portál.